Klünn oljemålning

Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÜNN, HC? (18/1900-tal): Motiv från Århus, signerad och daterad 1919, olja på duk, 51x56 cm

Smärre tryckskador

264919

2014-09-19