Klünn oljemålning

Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning
Klünn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLÜNN, HC? (18/1900-tal): Kanalmotiv, signerad och daterad 1919, olja på duk, 52x66 cm

Smärre färgbortfall

264920

2014-09-19