Väggfontän i gjutjärn

Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn
Väggfontän i gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGFONTÄN, bemålat gjutjärn, 1900-talets början, höjd 72x42 cm

Slitage, färgbortfall

264929

2014-09-16