Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
HERRCYKEL Crescent, 1950-tal, läderklädd sadel
Zustandsbeschreibung
Smärre rost, bruksslitage
264933
2014-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner