Herrcykel Crescent

Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent
Herrcykel Crescent

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

HERRCYKEL Crescent, 1950-tal, läderklädd sadel

Zustandsbeschreibung

Smärre rost, bruksslitage

264933

2014-09-16