Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ med kalksten, sengustaviansk, fanerad med mahogny, beslag av mässing,höjd 91,5, 115x58 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Skador och lagningar, mindre delar saknas, senare ben
264941
2014-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här