Byrå med kalkstensskiva
Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med kalksten, sengustaviansk, fanerad med mahogny, beslag av mässing,höjd 91,5, 115x58 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar, mindre delar saknas, senare ben
264941
2014-09-16