Byrå med kalkstensskiva

Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva
Byrå med kalkstensskiva

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ med kalksten, sengustaviansk, fanerad med mahogny, beslag av mässing,höjd 91,5, 115x58 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar, mindre delar saknas, senare ben

264941

2014-09-16