Bertil Berg litografi

Bertil Berg litografi
Bertil Berg litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): Mekanisk häst, signerad och daterad 8/75, etsning, 40x59 cm

264942

2014-09-19