Alexander James Mavrogorato akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAVROGORDATO, Alexander James (1869-1947): "Statue of Pantaleone, Venice", akvarell på papper, signerad och daterad Alex J Marogordato 1906, 24x15 cm

264989

2014-09-19