Anund Emanuel oljemålning

Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

EMANUEL, Anund (1849-1941): Båtar i öpen sjö, signerad och daterad A. Emanuel 96, olja på duk, 45x60 cm

265004

2014-09-19