Agnes Cleve oljemålning

Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): Stilleben, signerad och daterad A Cleve -43, olja på pannå, ca 53x33 cm

265005

2014-09-19