Oidentifierad konstnär
2014-09-19
265008
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kustvy med fiskare, olja på duk uppklistrad på pannå, 61x82 cm
Dukskador