Libertz Ludolf oljemålning

Libertz Ludolf oljemålning
Libertz Ludolf oljemålning
Libertz Ludolf oljemålning
Libertz Ludolf oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIBERTS Ludolfs ( Lettland, 1895-1959): Kyrkointeriör, olje på pannå, signerad L Ludolf, ca 74x60 cm

Skador, färgbortfall

265011

2014-09-19