Per Månsson olja
2014-09-20
265013
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÅNSSON, Per (1892-1976): Sydländsk kväll, signerad, olja på duk, 49x41 cm