Josef Lindskog olja

Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSKOG, Josef (1885-1967): Trädstammar, signerad J. Lindskog, olja på duk, 45x53 cm

265014

2014-09-20