Kaffekoppar med fat 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPAR med FAT, 14+6 dlr, sannolikt Frankrike, 1800-talets första hälft, porslin, tryckt dekor av kvinnor med barn samt 6 st med landskap med byggnader och figurer, höjd med fat 7-7,5 cm
Skador och lagningar
265027
2014-09-16