Vladimir Velickovic litografi

Vladimir Velickovic litografi
Vladimir Velickovic litografi
Vladimir Velickovic litografi
Vladimir Velickovic litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Album No 6 (I)", signerad och daterad Velickovic 1993, numrerad 5/150, färglitografi, bladstorlek ca 90x62 cm, oramad

265030

2014-10-12