Oidenifierad konstnär akvarell och täckvitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Tyskland, 1800-tal): Porträtt av en kvinna bredvid en cembalo, akvarell och täckvitt, inramad i samtida ram, oval 23,5x19,5 cm

Ram med skador

265033

2014-09-29