Sigvard Bernadotte krita

Sigvard Bernadotte krita
Sigvard Bernadotte krita
Sigvard Bernadotte krita
Sigvard Bernadotte krita

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): Stenar i vattnet, signerad och daterad -96, krita, 38,5x30,5 cm

265041

2014-09-20