Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASSIETTER, 6+4+3 st, porslin, Kina, merparten Qianlong (1736-95), de tre övriga i kantonporslin 1800-tal med bemålad dekor av palatsträdgårdar, diameter ca 16-16,5 cm
Skador
265043
2014-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här