Tobiasse litografi
2014-09-21
265052
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, 1927-2012): La Conciergerie, signerad Theo Tobiasse ea 19/25, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm
Gulnader