Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOBIASSE, Theo (Frankrike, 1927-2012): Le Pont au Change, signerad Theo Tobiasse ea 19/25, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm
Gulnader
265054
2014-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här