Tobiasse litografi

Tobiasse litografi
Tobiasse litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, 1927-2012): Le Pont au Change, signerad Theo Tobiasse ea 19/25, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm

Gulnader

265054

2014-09-20