Morten Müller oljemålning

Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÜLLER, Morten (Norge 1828-1911): Flodlandskap, signerad och daterad Morten Müller -91, olja på duk, 28x44 cm

Lagning, ytreva

265060

2014-09-20