Georg Pauli oljemålning
2014-09-20
265065
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Gårdsmotiv, monogramsignerad GP, signerad och daterad G Pauli 1872, olja på duk, 26,5x31 cm
Krackeleringar