KG Bejemark skisser Ferlin och Balzac
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): (2) Nils Ferlin samt Balzac, monogramsignerade, 1 daterad 23-1-80, tusch, ca 13x8,5 cm vardera, oramade
Ferlin med dedikation " Till dig från mig KGB 23-1-80, 1:a skiss Ferlinskulpturen till Stockholm"
Tejp/märken, hanteringsveck
265069
2014-09-20