KG Bejemark skisser Ferlin och Balzac

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): (2) Nils Ferlin samt Balzac, monogramsignerade, 1 daterad 23-1-80, tusch, ca 13x8,5 cm vardera, oramade
Ferlin med dedikation " Till dig från mig KGB 23-1-80, 1:a skiss Ferlinskulpturen till Stockholm"

Tejp/märken, hanteringsveck

265069

2014-09-20