KG Bejemark tusch Ferlin

KG Bejemark tusch Ferlin
KG Bejemark tusch Ferlin
KG Bejemark tusch Ferlin
KG Bejemark tusch Ferlin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Nils Ferlin som Stadsbud No 14, monogramsignerad och daterad -69, tusch, 26x20 cm

Hanteringsveck

265070

2014-09-20