Elena Micheew oljemålning

Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHEEW, Elena (1899-1972): Reklampelaren, signerad och daterad E Micheew -44, olja på pannå, 40x32 cm

Märken

265072

2014-09-20