Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRUKA med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av ornament, höjd 24 cm
Lock med nagg, lock möjligen ej tillhörande
265079
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här