Bojan Kina

Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUKA med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av ornament, höjd 24 cm

Lock med nagg, lock möjligen ej tillhörande

265079

2014-09-17