Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad och daterad Curt Hillfon, olja på duk, ca 54x43 cm, oramad

Märken

265092

2014-09-20