Hans Viksten oljemålning
2014-09-20
265096
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition, signerad och daterad H Viksten 65 v, olja på duk, 38x35 cm