Birgit Broms akvarell

Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, monogramsignerad BB,
blandteknik, ca 7x7 cm, oramad

265100

2014-09-20