Albert Contreras

Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CONTRERAS, Albert (USA 1933): "No 388", signerad och daterad Contreras No 388 68 a tergo, olja på duk, 45x45 cm

Smärre tryck och ytskador

265109

2014-09-20