Albert Contreras

Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CONTRERAS, Albert (USA 1933): "No 51", signerad och daterad Contreras 1965 a tergo, olja på duk, 27x24 cm

Ytsmuts

265110

2014-09-20