Curt Hamberg oljemålning 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HAMBERG, Curt (1900-tal): Geometrisk komposition, olja på pannå, signerad och daterad Curt Hamberg -64 a tergo, 22x50 cm

265113

2014-09-20