Claes Eklund oljemålning

Claes Eklund oljemålning
Claes Eklund oljemålning
Claes Eklund oljemålning
Claes Eklund oljemålning
Claes Eklund oljemålning
Claes Eklund oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

EKLUNDH, Claes (f. 1944): Kvinnlig modell, signerad Claes Eklundh a tergo, olja på duk, 50x59 cm

265115

2014-09-20