Claes Eklund

Claes Eklund
Claes Eklund
Claes Eklund
Claes Eklund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EKLUNDH, Claes (f. 1944): Träd, monogramsignerad CE, olja på pannå, 41x33 cm

265117

2014-09-20