Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GENTRY, Herbert (1919-2003): "Flame! Flame! Flame", signerad Gentry, , olja på duk, 77x67 cm

265133

2014-09-20