Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILSON, KG (född 1942): "Om natten", signerad och daterad KG Nilson 1977, färgserigrafi 8/50, bladmått 70x54 cm
265135
2014-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här