KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSON, KG (född 1942): "Om natten", signerad och daterad KG Nilson 1977, färgserigrafi 8/50, bladmått 70x54 cm

265135

2014-09-20