Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
BONAD, Småland, Sunnebo Härad, Sunneboskolan, daterad 1855, visar "Josephs för uppenbarelse i sömnen", målad på papper uppfodrad på pannå, ca 52x126 cm
Uppfodrad, smärre pappersskador
265140
2014-09-25