Ljusstakar rokokostil i mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, mässing, höjd ca 23 cm

Bruksslitage

265144

2014-09-17