Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): komposition, signerad och daterad a tero Peter Freudenthal 1975, olja på duk, 40x32 cm

265150

2014-09-20