Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AMPEL, Karl Johanstil, 1900-tal, för åtta ljus, mässing, emaljerad plåt med kottavslut, höjd ca 75 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
265192
2014-09-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner