Takampel i Karl Johanstil

Takampel i Karl Johanstil
Takampel i Karl Johanstil
Takampel i Karl Johanstil
Takampel i Karl Johanstil

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

AMPEL, Karl Johanstil, 1900-tal, för åtta ljus, mässing, emaljerad plåt med kottavslut, höjd ca 75 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

265192

2014-09-17