Soffa Karl Johan björk

Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk
Soffa Karl Johan björk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, betsat björkfanér, längd ca 249 cm

Smärre slitage

265196

2014-09-17