Stolar Carl Malmsten "Jöns"

Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten
Stolar Carl Malmsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, ek, Carl Malmsten, varav en bärrmärkt Åfors Möbelfabrik, "Jöns", randig ylleklädsel

Brukssslitagem klädseln med skador

265208

2014-09-18