Orientmatta Yomoud semiantik/antik

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Yomoud, Ensi, semiantik/antik, ca 170x140 cm

Slitage, hörn med skador, trampveck

265209

2014-10-03