Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MILLAR, James H.C. (act.1884-1903): Kustbild med fågeläggssamlare, signerad J H C Millar, olja på duk, 60x90 cm
265249
2014-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här