Vasarely serigrafi
2014-09-22
265276
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): I, ur Variációk (Variationen), 1989, signerad och numrerad Vasarely, 48/100, färgserigrafi, bildmått 38x38 cm