Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMARBETSBORD, Louis XIV-stil, 1900-talets första hälft, med stenskiva, mahognyfanér, ovalt, intarsia samt dekor i mässing, låda i sarg, höjd ca 69,5, längd 60 cm
Fanérskador
265277
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här