Charlotte Lewenhaupt akvarell
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEWENHAUPT, Charlotte (1855-1937): Sydländskt landskap med husi solnedgång, akvarell, osignerad, 21x33 cm, på baksidan blyertsteckning
a tergo intyg och etikett från Södermanlands länsmuseum
265298
2014-09-21