Charlotte Lewenhaupt akvarell

Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEWENHAUPT, Charlotte (1855-1937): Sydländskt landskap med husi solnedgång, akvarell, osignerad, 21x33 cm, på baksidan blyertsteckning
a tergo intyg och etikett från Södermanlands länsmuseum

265298

2014-09-21