Munk Sydostasien

Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien
Munk Sydostasien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, förgylld brons, troligen 1800-tal, Sydostasien, i form av munk, höjd 7,5 cm

Förgyllning med slitage

265317

2014-09-17