Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, förgylld, höjd ca 73 cm
Färgbortfall, pendel finns, nyckel saknas.
265318
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här