Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, förgylld, höjd ca 73 cm

Färgbortfall, pendel finns, nyckel saknas.

265318

2014-09-17